RYOBI RAC270 ketting 20cm 8" voor kettingzaag RY18CS20A - 5132005416
Productomschrijving
  • Compatibel met Ryobi 18V 20cm compacte kettingzaag RY18CS20A
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 20 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RYOBI
  • EAN: 4892210204547
  • Artikelnummer leverancier: RYOBI 5132005416
Lengte
20 mm